Dönmez Hukuk & Danışmanlık Bürosu,

Gelişmeyi ve kendini yenilemeyi ilke edinen, mevcut hukuk sisteminden kaynaklanan her türlü ihtilafa yaptığı çalışmalarla çözüm getirmektedir.

Ayrıca, değişik sektörlerde faaliyette bulunan özel ve tüzel kişilere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Müvekkillerine tam kapsamlı, açık ve anlaşılır bir dilde, etik, profesyonel ve yüksek kalitede hukuk hizmeti vermeyi amaç edinen hukuk büromuz yalnızca mevcut ihtilafları çözmeyi değil, ileride gerçekleşmesi mümkün ihtilafların da oluşmasını engellemeyi ve bunlara karşı hukuki tedbirler almayı çalışma prensibi olarak belirlemiştir.

Günümüz ekonomik şartlarında bilginin ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştürülmesi kaçınılmazdır. Dönmez Hukuk & Danışmanlık Bürosu iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı, inovasyon süreçlerini denetlemeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

Büromuz, her zaman dinamik, başarılı olmaya kararlı, işe odaklı, açıklık ve dürüstlükle çalışmayı ilke edinmiş, hukukun üstünlüğüne sonuna kadar inanan, hukukçularla hukuksal sorunlarınıza çözüm bulmak için her daim hizmetinizdedir.